Butų remontas, apdaila, skelbimai
Butų remonto ir statybos paslaugos

Vartotojo vardas:

Slaptažodis:


        


Užmiršote slaptažodį?

REGISTRUOTIS
Prenumerata  rss  rss
Butų remonto ir apdailos darbų galerija

PRADŽIA
PROFESIONALŲ
KOMANDA
STATYBOS IR
REMONTO DARBAI
KAINOS
PASLAUGŲ
UŽSAKYMAS
APIE MUS
KONTAKTAI
NUORODOS
Daiktai.eu.lt
Dausos.lt
Permainų knyga

MELODIJOS
Ringtones
Nemokamai atsisiųskite naują skambučio melodiją mobiliajam telefonui.

Geriausias kainos ir kokybės santykis. Arba kodėl apsimoka ieškoti aukso vidurio?
Susipažinkime! Mes - komanda


"VIENKARTINIS BUTO REMONTAS..." - žodžiai, kurie gali kelti siaubą šeimininkui, brangiai sumokėjusiam už savo būsto remontą. Nors šiuolaikinis gyvenimo būdas, kai naudojamės vienkartinėmis nosinaitėmis, vienkartiniu tualetiniu popierium, vienkartiniais švirkštais ir pan., atrodo, logiškai diktuoja, kad atliktas buto remontas, ir tas gali būti vienkartinis. Kad ir kaip keistai pradžioje nuskambėtų panaši mintis, tačiau šiuose žodžiuose yra tiesos: vieną kartą kokybiškai sutemontuotas butas gali nenusidėvėti ilgus metus. O pats brangiausias remontas, neatsižvelgiant į buto ar pastato specifiką, jau po metų prašysis atliekamas iš naujo.


NEI BRANGIAUSIAS, NEI PIGIAUSIAS REMONTAS SAVAIME NEGARANTUOJA DARBŲ KOKYBĖS.

Paklausti arba užsakyti paslaugas


Susipažinkite su mūsų remonto paslaugomis ir teiraukitės kainų.


Kai buto remontas atliekamas, neatsižvelgiant į tokias pastato arba buto savybes kaip drėgmės kondensacija arba vėdinimas, gali nutikti, kad nepaisant įdėtų didelių lėšų, negalėsite mėgautis komfortu, kurio laukėte iš brangaus "euroremonto".

Prisimenu vieno buto šeimininko, nusipirkusio didelį butą Vilniaus Senamiestyje, vargus, kuris niekaip negalėjo suprasti iš kur naujai įrengtame bute tvyro slogus drėgmės ir pelėsių kvapas? Juk visa apdaila atlikta tik su geriausiomis medžiagomis!

Deja, viena smulkmena: teko jam paaiškinti, kad priežastis slypi ne sienų paviršiuje, ką mato jo akis, o ten kur "plika akimi" nesimato. Butą remontavę statybininkai, kad jiems būtų paprasčiau, visas senovinio pastato kambarių sienas iš vidaus apsiuvo gipso plokštėmis ir taip natūralią sienų drėgmę "uždarė" kambariuose. Nekvėpuojančios sienos apgliaumijo pelėsiais, apaugo grybeliu. Nors anapus gipso kartono pertvaros to nesimato, tačiau juntamą patalpų drėgmę, sukeliančią chroniškas kvėpavimo takų bei kitas ligas, galėtų išgyvendinti tik naujas, teisingai atliktas buto remontas.

Ir dar viena sąlyga, kurios nesilaikė butą remontavę meistrai: neįrengta reikiama patalpų ventiliacija, galėjusi bent šiek tiek sumažinti kenksmingą drėgmės poveikį. Įstačius sandarius plastikinius langus, ventiliacijos orlaidės išvestos tik į senus dūmtraukius. Žinoma, kad drėgmei ištraukti to neužtenka.

AR GALIMA BUVO KITAIP? Užuot "apsiuvus" kambarių sienas gipso kartono plokštėmis, tereikėjo lygiai nutinkuoti (ir nudažyti) sienas. Kas čia neįprasta? Lygiai nutinkuoti sienas senamiesčio pastate, kur šiaip jau senovinė sienų geometrija anaiptol netaisyklinga, nėra paprasta. Tam reikia kvalifikuotų, patyrusių tinkuotojų, kurių sąskaita ir "sutaupė".

Kitas KRAŠTUTINUMAS - pigiausios kainos vaikymasis, į kurį patenka žmonės, nekreipiantys dėmesio į optimalios kokybės reikalavimus. Stengiamasi naudoti kuo pigesnes statybines medžiagas ir kuo mažiau sumokėti už darbą, t. y. remonto darbams pasamdyti žmones be reikiamos kvalifikacijos, tokius kurie pragyvenimui ieško atsitiktinių darbų, o dažnai keisdami darbus taip ir netampa savos srities profesionalais. Tokio remonto pasekmės šeimininkams irgi neša nuostolius.

Trumpai galima išvardinti keletą "pigaus remonto privalumų", kurie netruks virsti akis badančiais trūkumais. Sienos, dažant jas pigiausiais dažais, lengvai tepasi, patamsėja, jų nebegali nuplauti ar nuvalyti, todėl netrukus teks vėl dažyti iš naujo. Pigiausia (o tai dažniausiai menkai džiovinta arba nedžiovinta) apdailai panaudota mediena džiūdama susitrauks - grindyse atsiras plyšiai. Kai kurios plastmasinės santechnikos detalės laikui bėgant irgi linkę trauktis, nekalbant jau apie jų netaisyklingumą, dėl ko yra sunku atlikti kokybiškus sujungimus. Ko gero kiekvienas pigaus remonto šeimininkas galėtų papasakti "savo istoriją".

Mūsų nuomone, kokybė - svarbiausia, todėl VISADA IEŠKOME IR SIŪLOME GERIAUSIĄ KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKĮ. Tik kokybiškas remontas ilgai džiugins šeimininkus.
O dėl kainos visada galima tartis ir susitarti.


Ieškoti butų remonto skelbimų
>>>>>>
 
Naujausi butų remonto skelbimai
     Vartotojo prieiga  |Dėžutė    |Rašyti žinutę  | Tvarkyti skelbimus | Naujas skelbimas |Atsijungti    

Visi skelbimai

RODYTI   NAUJAUSIUS          


PARTNERIAI


Dasfa - statybinės medžiagos

Įrankių nuoma

stogodarbai

Metalo gaminiai
Metalo gaminių gamyba, montavimas, suvirinimas. Plieno arkos gaminiai: vartai, laiptai, turėklai, tvoros, pavėsinės, sodo įranga, statybos konstrukcijos, vėjo turbinos... [daugiau]

Vartai

Restoranas Kamakura
Japoniška virtuvė. Išankstiniai užsakymai, japonų kulinarijos kursai. Sabonio krepšinio centre, Kaunas. Tikras japoniškas skonis...


> Automobilių signalizcijų montavimas, nuotolinis užvedimas, parkavimas

> Parkavimo sistema automobiliui, montavimas

> Motociklų remonto paslaugos

> Concierge paslaugos

© Butu-remontas.lt 2009-2016 Naudojimosi taisyklės Reklama
Interneto svetainių kūrimas. Drauge.org